درباره کیلیترین

شرکت دانش بنیان زیست شیمی آزما رشد تحت برند تجاری «کیلیترین»، فعالیت خود را از سال 1388 آغاز و از همان ابتدا کشاورزی ارگانیک و بدون سم را سرلوحه کار خود قرار داد. که در این مدت به تکنولوژی های خاصی دست یافته است.

خدمات کیلیترین

- کنترل کامل بیماری های ویروسی و شبه ویروسی برای اولین بار در ایران - کنترل کامل آفات و بیماری ها بدون مصرف حتی یک قطره از سموم شیمیایی - کنترل کامل تنش ها از جمله تنش  شوری، خشکسالی، گرما، کم آبی، سرمازدگی و ... - جلوگیری از بوته میری و زوال درختان - افزایش راندمان و بهره وری در باغات و مزارع - کاهش قابل توجه در مصرف انواع کودهای شیمیایی - اتخاذ استراتژی مدیریت اصولی تغذیه باغات و مزارع و کنترل آفات و بیماری ها با هدف پایش و ارزیابی دقیق تر مشکلات و معضلات باغات و مزارع از نزدیک چندین سال است که در راس امور مجموعه کیلیترین قرار گرفته و نتایج شگفت انگیزی هم در پی داشته است. - کنترل بیش از چهل مورد آفت و بیماری و تنش در سطح باغات و مزارع بدون استفاده از حتی یک قطره سم شیمیایی از افتخارات مجموعه دانش بنیان کیلیترین است. این مجموعه با برخورداری از تکنولوژی تولید انواع کودها و تقویت کننده های کشاورزی، قادر به تولید هر نوع کود و فرمول تغذیه ای برای باغات و مزارع مختلف و منطبق با اقلیم و شرایط آب و هوایی مختلف است. - تولید انواع کودهای آلی، بهبوددهنده ها و توان افزاها، تقویت کننده های سیستم ایمنی گیاه، ضد تنش ها، اصلاح کننده های خاک و آب، کلات های ریز مغذی و کودهای چند عنصری از جمله این محصولات است.

20

کارمند

تیم متخصصین کیلیترین

5

فروشگاه

در سراسر ایران

220

مشتری

از برندهای معروف کشور
همکاران ما در تیم متخصص کیلیترین
مجموعه کیلیترین شامل واحدهای مختلفی از جمله واحد بازرگانی، واحد فروش، واحد خدمات پس از فروش، واحد تحقیق و توسعه و واحد مدیریت ارتباط با مشتری می­ باشد. تلاش ما همواره بر جذب نیروهای متخصص و جوان در مجموعه کیلیترین بوده تا در کنار توسعه کسب وکارمان بتوانیم کیفیت خدمات خود به مشتریان را تضمین کنیم.
مدیر تولید
مهدی سلطان دهقان مدیر تولید
مدیر عامل
دکتر افشین محسنی فر مدیر عامل
مدیر فروش
مهندس رجا رضائی مدیر فروش
مدیر بخش نانوتکنولوژی
مهندس مهناز دشتی مدیر بخش نانوتکنولوژی
برخی از مشتریان ما
افتخار این را داریم که توانسته ایم به طیف وسیعی از مشتریان، از بزرگترین و معتبرترین شرکت ها و کارخانه های تولید محصولات کشاورزی و غذایی تا کوچکترین مزرعه داران و باغ داران کشور عزیزمان خدمت رسانی کنیم. ما در مجموعه کیلیترین، اعتماد و رضایت مشتریان را بزرگترین سرمایه خود می دانیم.
تیرتاش
آستان قدس
نیشکر امیرکبیر
ران
ساوین دشت